Дніпровський район
www.dnipr.dp.gov.ua


11 лютого 2021 року голова районної ради Максим Лещенко та заступник голови районної ради Анатолій Коваленко побували у Підгородненській громаді з робочим візитом, під час якого поспілкувалися з міським головою Андрієм Горбом, працівниками ради, обговорили ряд важливих питань щодо розвитку громади та подальшої активної співпраці.
Керівники оглянули територію громади, побували в приміщені міської ради, в дошкільному підрозділі КЗ «Підгородненський навчально-виховний комплекс № 4», який є окрасою громади. Сучасний, енергоефективний з панорамними вікнами садочок у вигляді сот. Родзинка дитсадка – внутрішнє подвір’я із «вічним літом».
Також очільники району побували в Комунальному закладі «Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (с. Спаське) та в Центрі кобзарського мистецтва ( м. Підгородне).
«Унікальність Центру кобзарського мистецтва в тому, що це єдиний в регіоні і третій в Україні центр, де виховують юних кобзарів і роблять бандури» - зазначила керівник центру Алла Ганжа.
Хоча громада активно розвивається, створює нові заклади та установи, але також має багато невирішених проблем і питань. Найактуальнішими є на сьогодні питання щодо забезпечення мешканців питною водою, питання транспортного сполучення, ремонту доріг обласного та місцевого значення, капітальний ремонт будівлі Підгородненського міського будинку культури ім. Т.Г. Шевченка, дошкільного садочка «Івушка».