www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 27 лютого 2021 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпровський район >> Оголошення
Проведення районного конкурсу благоустрою серед населених пунктів Дніпропетровського району
Версія для друку Написати листа
Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», указу президента України від 30 серпня 2001 року № 749/2001 «Про державну підтримку розвитку місцевого самоврядування в Україні», постанови Кабінету міністрів України від 18 липня 2003 року № 1119 «Про організацію щорічного всеукраїнського конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку», рішення районної ради від 12 грудня 2007 року № 210-1 б/У «Про районний конкурс благоустрою серед населених пунктів», розпорядження голови районної ради № 260-р від 05 серпня 2009 року «Про проведення районного конкурсу благоустрою серед населених пунктів», з метою поліпшення благоустрою в місті, селищах і селах району, Дніпропетровська районна рада оголошує конкурс благоустрою серед населених пунктів району у 2009 році.

Метою конкурсу є поліпшення благоустрою населених пунктів району і стимулювання органів місцевого самоврядування щодо досягнення найкращих результатів роботи у виконані заходів програми соціально-економічного розвитку населеного пункту.
Учасниками конкурсу можуть бути органи місцевого самоврядування Дніпропетровського району, які в установленому порядку до 16 жовтня 2009 року у відповідності до положення про районний конкурс зареєстрували їх у відділі районної ради з питань соціально-економічного розвитку територій (начальник Самарський С.В.), який розташований за адресою: вул. Теплична, 5, кабінет № 12, сел. Ювілейне, 52005.
Підведення підсумків конкурсу буде здійснено до Дня місцевого самоврядування -7 грудня 2009 року.

В’ячеслав ЛІНСЬКИЙ,
голова районної ради.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор