www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 27 лютого 2021 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій

Проект порядку денного установчих зборів
Версія для друку Написати листа

Проект порядку денного установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для утворення громадських рад


ПОРЯДОК ДЕННИЙ
установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства
для утворення громадської ради при __________________


м.______________ ___ _________________ 2011 року

1. Обрання робочих органів установчих зборів
2. Звіт голови ініціативної групи про підготовку до установчих зборів
3. Звіт голови громадської ради про її роботу в період ________________ рр.
4. Встановлення граничної чисельності членів громадської ради
5. Проведення голосування по обранню оновленого складу громадської ради.


Приклад пам’ятки щодо ведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства для утворення громадської ради при ___________

1. Представлення інформації ініціативної групи про проведену роботу з підготовки установчих зборів ІГС для обрання громадської ради при __________

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 розпорядженням голови обласної / районної державної адміністрації (наказом міністра ______ ) від_________ 20__ року №___ утворено ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів з обрання громадської ради при _________________ на 20__-20__ роки у складі (перелічити).

Ініціативною групою проведено відповідну підготовчу роботу. Станом на (за 10 днів до проведення зборів) до ініціативної групи надійшло заяви про участь в установчих зборах від ______ інститутів громадянського суспільства. Дані заяви відповідають вимогам Постанови № 996 та зареєстровані.

На момент проведення установчих зборів для участі в них зареєструвалось _______ уповноважених представників інститутів громадянського суспільства, які отримали мандати для голосування. Таким чином, порядок підготовки до установчих зборів, визначений Постановою Кабінету міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 дотримано, роботу зборів можна розпочати.

2. Обрання робочих органів установчих зборів.

Голова ініціативної групи озвучує питання про необхідність обрання робочих органів установчих зборів (головуючого та секретаря). Голова ініціативної групи ставить на голосування озвучені кандидатури. До складу робочих органів доцільно пропонувати членів ініціативної групи, які, пройшовши усі етапи підготовки до зборів, можуть знати організаційні питання краще інших учасників зборів.

3. Обрання лічильної комісії.

Обраний головуючий зборів повідомляє про необхідність визначення кількості членів лічильної комісії та обрання її складу. Головуючий зборів проводить голосування за кількісний склад мандатами, виданими при реєстрації. Сформована лічильна комісія зі свого складу обирає голову та секретаря комісії.

4. Затвердження регламенту зборів.

Регламент зборів затверджується їх учасниками. При цьому доцільно взяти за основу рекомендації, підготовлені ініціативною групою з організації установчих зборів. Адже ініціативною групою вже була запропонована форма організації виборів та визначено інші організаційні питання.

5. Звіт голови громадської ради при (назва органу) про роботу у звітному періоді.

Звіт має бути представлений головою громадської ради або уповноваженою нею особою. Звіт має розкривати напрямки роботи громадської ради. Специфіку її діяльності, отримані результати. Звіт має стосуватися висвітлення результатів роботи як самої громадської ради, так і її робочих органів.

6. Встановлення граничної чисельності членів громадської ради

Учасники зборів на свій розсуд обирають граничну чисельність громадської ради, яка, натомість, не може перевищувати кількість учасників установчих зборів. Окрім того учасники визначаються з порядком вирішення робочих ситуацій, коли, наприклад, кількість осіб, що набрали найбільшу кількість голосів, включаючи тих, що набрали однакову кількість, є більшою за визначену чисельність громадської ради. Рішення про це приймається голосуванням членів установчих зборів.

7. Проведення голосування по обранню громадської ради при __________.

Відбувається з урахуванням особливостей установчих зборів та згідно Порядку проведення голосування.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор