www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 27 лютого 2021 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпровський район >> Районна рада
Список депутатів районної ради V скликання
Версія для друку Написати листа
№ з/пКерівники фракційКерівний склад районної радиКомісії районної ради
Прізвище, ім’я, по батькові
Партійна приналежність
1. Алексенко Роман ГеннадійовичБЮТ
2. Аразов Вадим ФікратовичБЮТ
3. Безклуб Микола ВасильовичНародна партія
4. фракція Партії регіонів
(конт.тел.
27-69-54)
заступник голови районної ради-керуючий справами (конт. тел
27-69-54)
Біла Любов ОлексіївнаПартія регіонів
5. фракція БЮТ
(конт.тел.
372-98-87)
Біла Ніна ПавлівнаБЮТ
6. Біла Юлія МиколаївнаПартія регіонів
7. Білоус Оксана ВолодимирівнаПартія регіонів
8. Бохан Валентина СергіївнаБЮТ
9. Галагур Олександр ВасильовичКПУ
10. заступник голови районної ради (конт.тел.
27-89-21)
Джур Віра БорисівнаВО “Громада”
11. Дрянін Володимир ОлександровичПартія регіонів
12. Дудка Петро ФедоровичПартія регіонів
13. Голова постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку та благоустрою територійЄмець Василь ПавловичВО “ Громада”
14. Колесник Валерій АнатолійовичНаша Україна
15. Кочетков Юрій ВікторовичСелянська партія
16. Криворучко Олександр ВолодимировичПартія регіонів
17. Кулик Богдан КостянтиновичНародна партія
18. Купріянов Костянтин ВолодимировичСелянська партія
19. голова районної ради (конт.тел.
27-80-98)
Лінський В’ячеслав ЯковичПартія регіонів
20. Голова постійної комісії з питань Регламенту, розвитку місцевого самоврядування, депутатської етики і моралі, зв’язків з партіями, громадськими організаціями і засобами масової інформаціїМартинець Володимир МиколайовичНародна партія
21. фракція ВО “Громада”Мисюк Олександр ОлександровичВО “Громада”
22. Набочук Наталія АнатоліївнаВО “Громада”
23. Нестеренко Роман ВалерійовичБЮТ
24. Голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу та охорони навколишнього середовищаНіколаєв Олександр ІвановичНародная партія
25. Новіков Тимур ЮрійовичБЮТ
26. Голова постійної комісії з питань будівництва, планування забудови, транспорту, зв’язку і промисловостіПерегінець Іван ІвановичСПУ
27. Петренко Володимир ПилиповичПартія регіонів
28. Голова постійної комісії з питань бюджету і фінансівПідодвірна Віра СергіївнаПартія регіонів
29. Полив’яний Валерій МихайловичНародная партія
30. Половець Валентина ІллівнаБЮТ
31. Поляков Іван АртемовичПартія регіонів
32. Приймаченко Володимир СергійовичБЮТ
33. Приймаченко Сергій ВолодимировичПартія регіонів
34. Приходько Анатолій Дмитрович Наша Україна
35. Радіонов Олександр МиколайовичВО “Громада”
36. Река Анатолій ВасильовичСПУ
37. Решетило Людмила ВолодимирівнаВО “Громада”
38. Рибалка Віталій ІвановичСПУ
39. Голова постійної комісії з питань освіти, медицини, культури, спорту, молодіжної політики та соціального захисту населенняСінчук Людмила МихайлівнаВО “Громада”
40. Скеть Володимир ОлександровичПартія регіонів
41. Скорик Оксана ДмитрівнаПартія регіонів
42. Снісаренко Сергій ГеоргійовичПартія регіонів
43. Соколов Юрій ВолодимировичБЮТ
44. Стадник Микола ГригоровичПартія регіонів
45. Голова постійної комісії з питань землекористування та екологіїСталєв Іван ІвановичБЮТ
46. Суліма Сергій СтаніславовичПартія регіонів
47. Федосов Володимир ВасильовичКПУ
48. Чуб Валентин ТимофійовичВО “Громада”
49. Шведов Володимир ТимофійовичПартія регіонів
50. Шинкевич Віктор ГеннадійовичНаша Україна

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор