www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 27 лютого 2021 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій
Дніпровський район >> Районна рада
Постійні комісії
Версія для друку Написати листа

Склад постійних комісій Дніпровської районної ради Дніпропетровської області
VIIІ скликання

Постійна комісія Дніпровської районної ради Дніпропетровської області VІІІ скликання з питань соціально-економічного розвитку району, підприємництва, бюджету та фінансів
Щербатов Олексій ВолодимировичГолова
Ємець Василь ПавловичЗаступник
Маринкевич Ігор ВалерійовичСекретар
Байрамова Вікторія ОлександрівнаЧлен
Заманський Олександр ЛеонідовичЧлен
Постолов Олег МихайловичЧлен
Мунтян Катерина ВікторівнаЧлен
Рокутов Тарас СергійовичЧлен
Постійна комісія Дніпровської районної ради Дніпропетровської області VІІІ скликання з питань будівництва, комунальної власності, житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою
Руденко Богдан ВалерійовичГолова
Жижко Костянтин ВікторовичЗаступник
Бандура Станіслав ВасильовичСекретар
Касьян Олександр ВікторовичЧлен
Змієнко Антоніна ВасилівнаЧлен
Клименко Дмитро ОлександровичЧлен
Окомашенко Світлана ЄвгенівнаЧлен
Носов В’ячеслав АнтоновичЧлен
Постійна комісія Дніпровської районної ради Дніпропетровської області VІІІ скликання з питань землі та землекористування
Літвінов Ігор ВолодимировичГолова
Балтакса Ірина ВячеславівнаЗаступник
Зайцев Вадим ОлександровичСекретар
Биков Артур ЕдуардовичЧлен
Іванусь Ігор СергійовичЧлен
Поклонська Віра ОлегівнаЧлен
Погоріла Олена ІванівнаЧлен
Приходько Олег ІвановичЧлен
Постійна комісія Дніпровської районної ради Дніпропетровської області VІІІ скликання з питань зв’язків з об’єднаними територіальними громадами, агропромислового комплексу
Панченко Володимир ГригоровичГолова
Волков Олександр ЄвгенійовичЗаступник
Ткаченко Олена ЯрославівнаСекретар
Ярмолюк Іван СавичЧлен
Панфілов Антон ЮрійовичЧлен
Біла Любов ОлексіївнаЧлен
Рябець Марина АнатоліївнаЧлен
Стороженко Дмитро ІгоровичЧлен
Постійна комісія Дніпровської районної ради Дніпропетровської області VІІІ скликання з питань соціальної політики, науки, освіти, культури, духовності, спорту, сім’ї, молоді та охорони здоров’я
Ковальчук Олексій СеменовичГолова
Герліванова Ірина АнатоліївнаЗаступник
Карамушка Максим ОлеговичСекретар
Фарафонов Ігор ОлександровичЧлен
Пруденко Роман ВікторовичЧлен
Капацин Інна ВолодимирівнаЧлен
Кравченко Володимир ОлександровичЧлен
Садковський Дмитро МихайловичЧлен
Постійна комісія Дніпровської районної ради Дніпропетровської області VІІІ скликання з питань регламенту, депутатської етики, діяльності рад
Панасевич Дарина ПавлівнаГолова
Добаріна Ірина ВолодимирівнаСекретар
Зражевський Владислав ІвановичЧлен
Охотний Олександр ОлександровичЧлен
Дорохін Віталій ІгоровичЧлен
Файзулліна Юлія ЯдгарівнаЧлен
Юрчак Катерина ОлегівнаЧлен
Постійна комісія Дніпровської районної ради Дніпропетровської області VІІІ скликання з питань взаємодії з правоохоронними органами
Широких Олександр СергійовичГолова
Клешня Анатолій ФедотовичЗаступник
Павлов Ігор ОлександровичСекретар
Сегеда Юлія АнатоліївнаЧлен
Балабанов Ігор ВікторовичЧлен
Шляхов Сергій ВячеславовичЧлен
Касумханов Ахмед КеримагаевичЧлен
Постійна комісія Дніпровської районної ради Дніпропетровської області VІІІ скликання з питань використання природних ресурсів, екології та енергозбереження
Медвідь Павло В’ячеславовичГолова
Холодний В’ячеслав АнатолійовичЗаступник
Лисюк Артем МиколайовичСекретар
Лобаченко Ігор СергійовичЧлен
Дєєв Олександр ПетровичЧлен
Ковальов Владислав ВадимовичЧлен
Мартіросов Армен РудольфовичЧлен
Кручініна Ольга ОлександрівнаЧлен


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор