www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 27 лютого 2021 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій

Cклад міської, селищних, сільських виборчих комісій
Версія для друку Написати листа
ПОСТАНОВА №1 Дніпропетровської районної виборчої комісії Дніпропетровської області від 19 вересня 2010 року. Формування складу міської, селищних, сільських виборчих комісій

Розглянувши подання наданих районними організаціями політичних партій
- Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області – від 12.09.2010 р.
- Дніпропетровської районної організації Комуністична партія України Дніпропетровської області – від 16.09.2010 р.
- Дніпропетровської районної організації політичної партії «Наша Україна» Дніпропетровської області – від 15.09.2010 р.
- Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області – від 15.09.2010 р.
- Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області – від 17.09.2010 р.
- Дніпропетровської районної організації Політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Громада» Дніпропетровської області – від 15.09.2010 р.
- Дніпропетровської районної партійної організації Політичної партії «Сильна Україна» Дніпропетровської області - від 17.09.2010 р.
- Дніпропетровської районної організації Політичної партії «Фронт змін» Дніпропетровської області – від 16.09.2010 р.
- Підгороднянської міської організації Соціал-демократичної партії України (об’єднаної) – від 17.09.2010 р.
Дніпропетровська районна виборча комісія постановляє:
Керуючись ч. 6 статті 22 закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних міських голів», затвердити склад:
- Підгороднянської міської виборчої комісії в кількості 18 чоловік (додаток 3)
- Кіровської селищної виборчої комісії в кількості 18 чоловік (додаток 1)
-Ювілейної селищної виборчої комісії в кількості 16 чоловік (додаток 2)
- Степової сільської виборчої комісії в кількості 12 чоловік (додаток 4)
- Горківської сільської виборчої комісії в кількості 14 чоловік (додаток 5)
- Миколаївської сільської виборчої комісії в кількості 12 чоловік (додаток 6)
- Орджонікідзевської сільської виборчої комісії в кількості 13 чоловік (додаток 7)
- Новомиколаївської сільської виборчої комісії в кількості 14 чоловік (додаток 8)
- Олександрівської сільської виборчої комісії в кількості 11 чоловік (додаток 9)
- Партизанської сільської виборчої комісії в кількості 14 чоловік (додаток 10)
- Новоолександрівської сільської виборчої комісії в кількості 15 чоловік (додаток 11)
- Волоської сільської виборчої комісії в кількості 13 чоловік (додаток 12)
- Сурсько- Литовської сільської виборчої комісії в кількості 14 чоловік (додаток 13)
- Балівської сільської виборчої комісії в кількості 13 чоловік (додаток 14)
- Чумаківської сільської виборчої комісії в кількості 15 чоловік (додаток 15)
- Степнянської сільської виборчої комісії в кількості 13 чоловік (додаток 16)
- Любимівської сільської виборчої комісії в кількості 13 чоловік (додаток 17)
Похиленко Г.Г., голова комісії,
Поліщук Л.І., секретар комісії.

Додаток 60 до постанови Центральної виборчої комісії від 15 вересня 2010 року № 355. Дніпропетровська районна виборча комісія Дніпропетровської області (52005, Дніпропетровська обл., Дніпропетровський р-н, сел. Ювілейне, вул. Теплична, 5)
Голова комісії Похиленко Ганна Григорівна, 1958 року народження – від місцевої організації Партії регіонів.
Заступник голови комісії – Рахімова Євгенія Іцхоківна, 1943 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».
Секретар комісії – Поліщук Любов Іванівна, 1963 року народження – від місцевої організації Комуністичної партії України.
Члени комісії:
Бойко Ольга Андріївна, 1986 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Наша Україна»;
Волошко Анатолій Іванович, 1948 року народження – від місцевої організації Комуністичної партії України;
Граненко Ольга Андріївна, 1986 року народження – від місцевої організації Української партії;
Гривенюк Альона Юріївна, 1991 року народження – від місцевої організації Комуністичної партії України;
Жеганська Наталія Іванівна, 1972 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Фронт Змін»;
Кондратюк Людмила Михайлівна, 1956 року народження – від місцевої організації Партії регіонів;
Косенко Ольга Іванівна, 1950 року народження – від місцевої організації Соціал-демократичної партії України (об’єднаної);
Лапичева Людмила Олексіївна, 1961 року народження – від місцевої організації Партії регіонів;
Липка Олена Миколаївна, 1985 року народження – від місцевої організації Народної Партії;
Майтала Олена Станіславівна, 1977 року народження – від місцевої організації Народної Партії;
Мишакова Тетяна Михайлівна, 1978 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Наша Україна»;
Піскова Анна Олександрівна, 1987 року народження – від місцевої організації Народної Партії;
Руденко Ганна Леонідівна, 1975 року народження – від місцевої організації Політичної партії «Наша Україна»;
Старишко Ірина Миколаївна, 1987 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»;
Шагута Віктор Дмитрович, 1951 року народження – від місцевої організації Партії «Реформи і порядок».
Т. ЛУКАШ, секретар Центральної виборчої комісії.

Додаток 1 до постанови Дніпропетровської районної виборчої комісії від 19 вересня 2010 року № 1. Кіровська селищна виборча комісія Дніпропетровського району
Голова комісії – Гезь Любов Іванівна, 1954 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.
Заступник голови комісії – Хмарський Юрій Володимирович, 1968 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.
Секретар комісії – Сподинець Наталія Миколаївна, 1962 р. н. – від Дніпропетровської районної організації Комуністична партія України Дніпропетровської області.
Члени комісії:
Місюк Олександр Тимофійович, 1955 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області
Овчаренко Галина Іванівна, 1966 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області
Довга Оксана Олексіївна, 1989 р. н. – від Дніпропетровської районної організації Політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Громада» Дніпропетровської області.
Рогожа Ганна Володимирівна, 1955 р. н. – від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.
Катушкова Юлія Анатоліївна, 1978 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.
Безклуб Олена Аркадіївна, 1958 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Комуністична партія України Дніпропетровської області.
Джоболда Тамара Миколаївна, 1963 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Комуністична партія України Дніпропетровської області.
Баранець Людмила Олексіївна, 1968 р. н. – від Дніпропетровської районної організації політичної партії «Наша Україна» Дніпропетровської області.
Приходько Анатолій Ілліч, 1953 р. н. – від Дніпропетровської районної організації політичної партії «Наша Україна» Дніпропетровської області.
Баранець Віктор Володимирович, 1958 р. н. - – від Дніпропетровської районної організації політичної партії «Наша Україна» Дніпропетровської області.
Ярмоленко Володимир Іванович, 1938 р. н. – від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області
Портна Тетяна Борисівна, 1986 р. н. – від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області.
Литвиненко Лариса Андріївна,1965 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області.
Бондарчук Сергій Вікторович, 1976 р. н. – від Кіровської селищної організації Соціал-демократичної партії України (об’єднаної).
Шагута Віктор Дмитрович, 1951 р. н. – від Дніпропетровської районної партійної організації Політичної партії «Сильна Україна» Дніпропетровської області.

Додаток 2 до постанови Дніпропетровської районної виборчої комісії від 19 вересня 2010 року № 1. Ювілейна селищна виборча комісія Дніпропетровського району
Голова комісії – Коломоєць Катерина Олександрівна, 1985 р. н.- від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.
Заступник голови комісії – Піддібрівна Алевтина Семенівна, 1949 р. н.– від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.
Секретар комісії – Корж Ірина Олександрівна, 1964 р. н. – від Дніпропетровської районної організації Комуністична партія України Дніпропетровської області.
Члени комісії:
Харченко Олена Вікторівна, 1986 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.
Мєлікова Вікторія Георгіївна, 1976 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.
Ткачьова Валентина Михайлівна, 1952 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області.
Рахімов Пулат Хусейнович, 1967 р. н.- від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області.
Володичева Олена Іванівна, 1965 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області.
Галицька Зінаїда Володимирівна, 1958 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Комуністична партія України Дніпропетровської області.
Гриневич Людмила Іванівна, 1956 р. н. – від Дніпропетровської районної організації Комуністична партія України Дніпропетровської області.
Ткачук Кристина Олександрівна, 1989 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.
Пегушина Олена Павлівна, 1987 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.
Пуздря Катерина Миколаївна, 1978 р. н. - від Дніпропетровської районної організації політичної партії «Наша Україна» Дніпропетровської області.
Бойко Яна Андріївна, 1979 р. н. - від Дніпропетровської районної організації політичної партії «Наша Україна» Дніпропетровської області.
Вороненко Наталія Андріївна, 1974 р. н. - від Дніпропетровської районної організації політичної партії «Наша Україна» Дніпропетровської області.
Соловйова Тамара Миколаївна, 1959 р. н. - від Дніпропетровської районної партійної організації Політичної партії «Сильна Україна» Дніпропетровської області.

Додаток 3 до постанови Дніпропетровської районної виборчої комісії від 19 вересня 2010 року № 1. Підгороднянська міська виборча комісія Дніпропетровського району
Голова комісії – Катриченко Олександра Василівна, 1959 р. н. – від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області.
Заступник голови комісії – Власюк Світлана Олексіївна, 1971 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.
Секретар комісії – Гошкодеря Олена Вікторівна, 1978 р. н. – від Дніпропетровської районної партійної організації Політичної партії «Сильна Україна» Дніпропетровської області.
Члени комісії:
Апрікова Ніна Іванівна, 1947 р. н. - від Підгороднянської міської організації Соціал-демократичної партії України (об’єднаної).
Надрега Сергій Петрович, 1968 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.
Лапа Лариса Леонідівна, 1985 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.
Потоцька Катерина Олександрівна, 1983 р. н. - від Дніпропетровської районної організації політичної партії «Наша Україна» Дніпропетровської області.
Піскова Антоніна Іванівна, 1965 р. н. - від Дніпропетровської районної організації політичної партії «Наша Україна» Дніпропетровської області.
Дубовикова Тетяна В’ячеславівна, 1971 р. н. - від Дніпропетровської районної організації політичної партії «Наша Україна» Дніпропетровської області.
Олійник Тетяна Анатоліївна, 1981 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області.
Кроленко Наталія Григорівна, 1959 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області.
Олійник Вікторія Вікторівна, 1983 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.
Мазуркевич Альона Миколаївна, 1987 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.
Заугольна Ірина Володимирівна, 1976 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.
Довгий Геннадій Іванович, 1955 р. н. – від Дніпропетровської районної організації Політичної партії «Фронт Змін» Дніпропетровської області.
Муха Василь Григорович, 1939 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Комуністична партія України Дніпропетровської області.
Коломоєць Євгенія Константинівна, 1952 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Комуністична партія України Дніпропетровської області.
Олійник Тетяна Анатоліївна, 1970 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Комуністична партія України Дніпропетровської області.

Додаток 4 до постанови Дніпропетровської районної виборчої комісії від 19 вересня 2010 року № 1 Степова сільська виборча комісія Дніпропетровського району
Голова комісії – Косенко Катерина Семенівна, 1962 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області
Заступник голови – Бахмат Тетяна Вікторівна, 1981 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області
Секретар комісії - Бойко Олена Валеріївна, 1964 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Комуністична партія України Дніпропетровської
Члени комісії:
Гутенев Олег Миколайович, 1968 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Комуністична партія України Дніпропетровської області.
Пшенична Наталія Анатоліївна, 1977 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Комуністична партія України Дніпропетровської області.
Таран Іванна Методіїївна, 1955 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.
Малиш Людмила Олександрівна, 1965 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.
Панюшкіна Тетяна Леонідівна, 1962 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області.
Юрчак Марія Арсенівна, 1964 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області.
Кондуфор Юлія Володимирівна, 1984 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.
Тимофеєва Олена Василівна, 1968 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.
Зеркіна Інна Вікторівна, 1972 р. н. - від Дніпропетровської районної партійної організації Політичної партії «Сильна Україна» Дніпропетровської області.

Додаток 5 до постанови Дніпропетровської районної виборчої комісії від 19 вересня 2010 року № 1. Горьківська сільська виборча комісія Дніпропетровського району
Голова комісії – Бондаренко Любов Луківна, 1955 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.
Заступник голови - Діденко Наталя Олексіївна, 1957 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області.
Секретар комісії – Антонюк Наталія Анатоліївна, 1961 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Комуністична партія України Дніпропетровської області.
Члени комісії:
Шумілова Ольга Володимирівна, 1983 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.
Кудря Світлана Василівна, 1978 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.
Селезньова Зорина Олександрівна, 1987 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.
Селезньов Степан Іванович, 1969 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.
Шигерин Роман Сергійович, 1988 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.
Пилипко Ольга Ярославівна, 1966 р. н. - від Дніпропетровської районної партійної організації Політичної партії « Сильна Україна» Дніпропетровської області.
Космачук Людмила Володимирівна, 1964 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області.
Романець Валентина Володимирівна, 1952 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області.
Шевченко Інна Вікторівна, 1961 р. н. – від Дніпропетровської районної організації Політичної партії «Фронт змін» Дніпропетровської області.
Усенко Ольга Миколаївна,1958 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Комуністична партія України Дніпропетровської області.
Несененко Жанна Михайлівна, 1969 р. н. - від Дніпропетровської районної організації політичної партії «Наша Україна» Дніпропетровської області.

Додаток 6 до постанови Дніпропетровської районної виборчої комісії від 19 вересня 2010 року № 1. Миколаївська сільська виборча комісія Дніпропетровського району
Голова комісії – Куян Костянтин Архипович, 1955 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.
Заступник голови - Зайва Віра Іванівна, 1950 р. н. – від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.
Секретар – Амелькина Валентина Миколаївна, 1958 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області.
Члени комісії:
Пішакова Марина Миколаївна, 1983 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.
Дерило Віктор Сергійович, 1991 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.
Фефелов Дмитро Павлович, 1985 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області.
Коноваленко Олександр Васильович, 1961 р. н. - від Дніпропетровської районної партійної організації Політичної партії «Сильна Україна» Дніпропетровської області.
Олійник Валентина Лук’янівна, 1954 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.
Дидоборщ Рита Іванівна, 1972 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.
Губанів Віталій Миколайович, 1977 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Комуністична партія України Дніпропетровської області.
Дерило Владислав Володимирович, 1988 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Комуністична партія України Дніпропетровської області.
Дідоборщ Людмила Андріївна, 1956 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Комуністична партія України Дніпропетровської області.

Додаток 7 до постанови Дніпропетровської районної виборчої комісії від 19 вересня 2010 року № 1. Орджонікдзевська сільська виборча комісія Дніпропетровського району.
Голова комісії – Олексійчук Людмила Миколаївна, 1953 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.
Заступник голови – Болдеску Лілія Василівна, 1963 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.
Секретар – Коник Людмила Миколаївна, 1958 р. н. - від Дніпропетровської районної партійної організації Політичної партії «Сильна Україна» Дніпропетровської області.
Члени комісії:
Дорошенко Людмила Василівна, 1952 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області.
Ціпа Ольга Євгенівна, 1955 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області.
Чаюн Ганна Григорівна , 1952 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області.
Кристаль Наталія Юріївна, 1979 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.
Какуша Наталія Василівна,1978 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.
Коник Микола Опанасович, 1929 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Комуністична партія України Дніпропетровської області.
Чернусенко Сергій Панкратович, 1923 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Комуністична партія України Дніпропетровської області.
Влощинський Петро Федорович, 1938 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Комуністична партія України Дніпропетровської області.
Коркіна Ірина Вікторівна, 1961 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.
Одінцова Світлана Юріївна, 1981 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.


Додаток 8 до постанови Дніпропетровської районної виборчої комісії від 19 вересня 2010 року № 1. Новомиколаївська сільська виборча комісія Дніпропетровського району
Голова комісії – Черненко Олександра Павлівна, 1955 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.
Заступник голови – Мирошниченко Надія Михайлівна, 1958 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».
Секретар – Зубкова Олена Віталіївна, 1974 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.
Члени комісії:
Самман Любов Василівна, 1969 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Комуністична партія України Дніпропетровської області.
Шлапак Світлана Іванівна, 1978 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Комуністична партія України Дніпропетровської області.
Шлапак Юлія Іванівна, 1970 р. н. - від Дніпропетровської районної партійної організації Політичної партії «Сильна Україна» Дніпропетровської області.
Котова Людмила Олексіївна, 1954 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області.
Губанова Ірина Володимирівна, 1978 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області.
Лифар Марія Миколаївна, 1969 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.
Світцова Софія Миколаївна,1954 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.
Закора Марія Федорівна, 1955 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.
Черненко Світлана Вікторівна, 1976 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.
Кубарева Ірина Петрівна, 1977 р. н. – від Дніпропетровської районної організації політичної партії «Наша Україна» Дніпропетровської області.
Тараненко Сергій Віталійович, 1987 р. н. – від Дніпропетровської районної організації політичної партії «Наша Україна» Дніпропетровської області.

Додаток 9 до постанови Дніпропетровської районної виборчої комісії від 19 вересня 2010 року № 1. Олександрівська сільська виборча комісія Дніпропетровського району
Голова комісії – Аверьянова Світлана Василівна, 1952 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Комуністична партія України Дніпропетровської області.
Заступник голови – Ільченко Оксана Володимирівна, 1963 р. н. - від Дніпропетровської районної партійної організації Політичної партії «Сильна Україна» Дніпропетровської області.
Секретар – Івлєва Ольга Анатоліївна, 1957 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.
Члени комісії:
Ладика Тамара Павлівна, 1960 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.
Задорожній Вадим Петрович, 1976 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.
Щербаков Леонід Миколайович, 1944 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Комуністична партія України Дніпропетровської області.
Романова Галина Миколаївна, 1960 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області.
Лічина Олена Єгорівна, 1958 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області.
Молоцький Олександр Михайлович, 1949 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області.
Головченко Олександр Іванович, 1961 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.
Дешук Наталія Василівна, 1960 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.

Додаток 10 до постанови Дніпропетровської районної виборчої комісії від 19 вересня 2010 року № 1. Партизанська сільська виборча комісія Дніпропетровського району
Голова комісії – Бєлова Тетяна Петрівна, 1948 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.
Заступник голови комісії – Скотнитська Таісія Олександрівна, 1982 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області.
Секретар комісії – Бахтіна Надія Єгорівна, 1955 р. н. – від Дніпропетровської районної організації політичної партії «Наша Україна» Дніпропетровської області.
Члени комісії:
Береза Любов Сергіївна, 1952 р. н. - від Дніпропетровської районної організації політичної партії «Наша Україна» Дніпропетровської області.
Кузнєцова Ніна Іванівна, 1946 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.
Саєнко Галина Анатоліївна, 1967 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.
Сумська Лариса Іванівна, 1964 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.
Петренко Наталія Василівна, 1956 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Комуністична партія України Дніпропетровської області.
Яременко Віра Павлівна, 1951 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Комуністична партія України Дніпропетровської області.
Зозуля Олена Михайлівна, 1989 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Комуністична партія України Дніпропетровської області.
Лавріненко Олена Борисівна, 1961 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.
Волошина Вікторія Миколаївна, 1986 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.
Опелат Раїса Іванівна, 1961 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області.
Береза Вікторія Віталіївна,1982 р. н. - від Дніпропетровської районної партійної організації Політичної партії « Сильна Україна» Дніпропетровської області.

Додаток 11 до постанови Дніпропетровської районної виборчої комісії від 19 вересня 2010 року № 1. Новоолександрівська сільська виборча комісія Дніпропетровського району
Голова комісії – Візір Олександр Олексійович, 1951 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.
Заступник голови комісії – Коваленко Ніна Василівна, 1965 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області/
Секретар комісії – Костенко Галина Вікторівна, 1970 р. н. – від Дніпропетровської районної організації Комуністична партія України Дніпропетровської області.
Члени комісії:
Волязловська Тетяна Іванівна, 1953 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Комуністична партія України Дніпропетровської області.
Борисенко Надія Дмитрівна, 1952 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.
Онойченко Надія Іванівна, 1964 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.
Павлікова Зінаїда Іванівна, 1946 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.
Ткаченко Катерина Костянтинівна, 1958 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.
Тімар Лариса Яківна, 1954 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.
Тирса Альона Андріївна, 1989 р. н. - від Дніпропетровської районної організації політичної партії «Наша Україна» Дніпропетровської області.
Зверко Тетяна Анатоліївна, 1975 р. н. - від Дніпропетровської районної організації політичної партії «Наша Україна» Дніпропетровської області.
Соколенко Олександр Віталійович, 1975 р. н. – Дніпропетровська районна організація Політичної партії «Фронт Змін» Дніпропетровської області.
Сафонова Ірина Григорівна, 1970 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області.
Гура Вікторія Яковлівна, 1956 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області.
Шиошвілі Ганна Григорівна, 1956 р. н. - від Дніпропетровської районної партійної організації Політичної партії «Сильна Україна» Дніпропетровської області.

Додаток 12 до постанови Дніпропетровської районної виборчої комісії від 19 вересня 2010 року № 1. Волоська сільська виборча комісія Дніпропетровського району
Голова комісії – Пацюк Олена Сергіївна, 1983 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.
Заступник голови комісії – Гончаренко Надія Анатоліївна, 1988 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області.
Секретар комісії – Тяско Олександра Степанівна, 1962 р. н. – від Дніпропетровської районної організації Комуністична партія України Дніпропетровської області.
Члени комісії:
Морозова Людмила Вікторівна, 1967 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.
Прокопцов Іван Данилович, 1963 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.
Макаренко Ганна Михайлівна, 1959 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.
Філімонкова Тетяна Олександрівна, 1960 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Комуністична партія України Дніпропетровської області.
Петухова Наталія Миколаївна, 1960 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Комуністична партія України Дніпропетровської області.
Смик Наталія Валеріївна, 1982 р. н. - від Дніпропетровської районної партійної організації Політичної партії «Сильна Україна» Дніпропетровської області.
Корєнєва Валентина Іванівна, 1961 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.
Іващенко Вікторія Вікторівна, 1973 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.
Рудова Ольга Миколаївна, 1962 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області.
Титаренко Віра Іванівна, 1957 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області.

Додаток 13 до постанови Дніпропетровської районної виборчої комісії від 19 вересня 2010 року № 1. Сурсько-Литовська сільська виборча комісія Дніпропетровського району
Голова комісії – Савіна Віра Володимирівна, 1953 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.
Заступник голови комісії – Стемпурська Інна Євгеніївна, 1965 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області.
Секретар комісії – Соловей Ольга Віталіївна, 1985 р. н. – від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.
Члени комісії:
Афанасьева Анастасія Віталіївна, 1991 р. н. - – від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.
Агапова Галина Миколаївна, 1965 р. н. – від Дніпропетровської районної організації політичної партії «Наша Україна» Дніпропетровської області.
Буряк Наталія Вікторівна, 1981 р. н. – від Дніпропетровської районної організації політичної партії «Наша Україна» Дніпропетровської області.
Пилип Олександр Степанович, 1964 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Комуністична партія України Дніпропетровської області.
Ладченко Валентина Миколаївна, 1955 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Комуністична партія України Дніпропетровської області.
Богданова Наталія Олександрівна, 1991 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Комуністична партія України Дніпропетровської області.
Павлова Наталія Володимирівна, 1975 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області.
Краснобаєв Олександр Васильович, 1952 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області.
Скляренко Наталія Володимирівна, 1958 р. н. - від Дніпропетровської районної партійної організації Політичної партії «Сильна Україна» Дніпропетровської області.
Мальований Григорій Іванович, 1954 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.
Боярчук Віра Пилипівна, 1951 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.

Додаток 14 до постанови Дніпропетровської районної виборчої комісії від 19 вересня 2010 року № 1. Балівська сільська виборча комісія Дніпропетровського району
Голова комісії – Павленко Ольга Сергіївна, 1984 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.
Заступник голови комісії – Косенко Ірина Миколаївна, 1960 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області.
Секретар комісії – Бовт Валентина Петрівна, 1956 р. н. – від Дніпропетровської районної партійної організації Політичної партії «Сильна Україна» Дніпропетровської області.
Члени комісії:
Добровольська Тамара Олександрівна, 1965 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Комуністична партія України Дніпропетровської області.
Матвієнко Людмила Олександрівна, 1960 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Комуністична партія України Дніпропетровської області.
Демченко Галина Валеріївна, 1963 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Комуністична партія України Дніпропетровської області.
Слободяник Тетяна Леонідівна, 1976 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області.
Легеза Ігор Сергійович, 1986 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області.
Петренко Віра Іванівна, 1956 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.
Баглай Ірина Олексіївна, 1962 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.
Мимрік Людмила Олексіївна, 1964 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.
Васильєва Тетяна Миколаївна, 1960 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.
Жевжик Олена Олександрівна, 1983 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.

Додаток 15 до постанови Дніпропетровської районної виборчої комісії від 19 вересня 2010 року № 1. Чумаківська сільська виборча комісія Дніпропетровського району
Голова комісії – Кляцька Марина Володимирівна, 1965 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.
Заступник голови комісії – Рижик Валентина Олексіївна, 1947 р. н. - – від Дніпропетровської районної організації політичної партії «Наша Україна» Дніпропетровської області.
Секретар комісії – Гаркуша Олена Іванівна, 1973 р. н. – від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області.
Члени комісії:
Маладика Валентина Михайлівна, 1950 р. н. - від Дніпропетровської районної організації політичної партії «Наша Україна» Дніпропетровської області.
Хахаліна Наталія Іванівна, 1962 р. н. - від Дніпропетровської районної організації політичної партії «Наша Україна» Дніпропетровської області.
Фельдберг Оксана Володимирівна, 1980 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області.
Гриценко Валентина Василівна, 1968 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області.
Шарнін Микола Олександрович, 1982 р. н. - від Дніпропетровської районної партійної організації Політичної партії «Сильна Україна» Дніпропетровської області.
Радченко Володимир Максимович, 1948 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Комуністична партія України Дніпропетровської області.
Маладика Микола Григорович, 1946 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Комуністична партія України Дніпропетровської області.
Говоруха Валентина Вікторівна, 1963 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.
Колодієнко Людмила Миколаївна, 1962 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.
Гаркуша Володимир Миколайович, 1951 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.
Фурсова Алла Іванівна, 1966 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.
Готвянська Наталія Юріївна, 1978 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.

Додаток 16 до постанови Дніпропетровської районної виборчої комісії від 19 вересня 2010 року № 1. Степнянська сільська виборча комісія Дніпропетровського району
Голова комісії – Голик Алла Олександрівна, 1967 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.
Заступник голови комісії – Григораш Сергій Анатолійович, 1961 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.
Секретар комісії – Вінник Олена Олександрівна, 1968 р. н. – від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області.
Члени комісії:
Волошин Тарас Геннадійович, 1991 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Комуністична партія України Дніпропетровської області.
Шапа Алла Володимирівна, 1972 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Комуністична партія України Дніпропетровської області.
Смолнюк Ольга Вікторівна, 1971 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Комуністична партія України Дніпропетровської області.
Горожанська Зоя Іванівна, 1947 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.
Задоя Ірина Георгієвна, 1963 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.
Тарасенко Катерина Назарівна, 1947 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.
Глущенко Катерина Василівна, 1990 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.
Толстикова Олена Василівна, 1974 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області.
Спотор Вікторія В’ячеславівна, 1990 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області.
Матвєєва Ірина Олексіївна, 1985 р. н. - від Дніпропетровської районної партійної організації Політичної партії «Сильна Україна» Дніпропетровської області.

Додаток 17 до постанови Дніпропетровської районної виборчої комісії від 19 вересня 2010 року № 1. Любимівська сільська виборча комісія Дніпропетровського району
Голова комісії – Андрухіна Наталія Леонідівна, 1970 р. н. - від Дніпропетровської районної організації політичної партії «Наша Україна» Дніпропетровської області.
Заступник голови комісії – Корчук Ольга Вікторівна, 1959 року народження- від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.
Секретар комісії – Сорока Галина Василівна, 1956 р. н. від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.
Члени комісії:
Горовенко Валентина Миколаївна, 1971 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.
Щур Олена Володимирівна, 1990 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Народної партії Дніпропетровської області.
Добаріна Тетяна Іванівна, 1955 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Комуністична партія України Дніпропетровської області.
Шевченко Катерина Юріївна, 1991 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Комуністична партія України Дніпропетровської області.
Геллер Лариса Дмитрівна, 1947 р. н. - від Дніпропетровської районної партійної організації Політичної партії «Сильна Україна» Дніпропетровської області.
Загубигорілка Володимир Петрович, 1939 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області.
Борисова Ольга Василівна, 1971 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області.
Вербова Ганна Василівна, 1940 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Дніпропетровської області.
Богданова Тетяна Олександрівна, 1973 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.
Семагіна Тетяна Миколаївна, 1955 р. н. - від Дніпропетровської районної організації Партії регіонів Дніпропетровської області.

Похиленко Г.Г., голова комісії,
Поліщук Л.І., секретар комісії.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор