Дніпровський район
www.dnipr.dp.gov.ua


На засіданні комісії з питань розгляду звернень громадян (розпорядження голови райдержадміністрації від 29.02.2008 № 116-р „Про створення постійно діючої комісії районної державної адміністрації з питань розгляду звернень громадян”), яка пройшла під головуванням голови райдержадміністрації Пшенічного В.В. було розглянуто анонімне звернення, яке надійшло на „гарячу” телефонну лінію Міністерства праці та соціальної політики України щодо порушення законодавства про працю в частині несвоєчасної виплати заробітної плати в Томаківському районному відділі Головного управління МНС України в Дніпропетровській області.

Пояснення надав запрошений на засідання комісії начальник Томаківського районного відділу Головного управління МНС України в Дніпропетровській області Павленко В.А. Він повідомив, що усі кошти, які надійшли згідно з кошторисом на виплату заробітної плати та грошового забезпечення військовослужбовців, були спрямовані в повному обсязі та у визначений термін за призначенням. Грошове забезпечення складається з основних та додаткових видів і виплачується в межах асигнувань, визначених у кошторисі органу управління (підрозділу) на грошове забезпечення особового складу. В зв’язку з обмеженим асигнуванням премія особовому складу за вказаний термін не нараховувалась та не виплачувалась, так як не є обов’язковим видом виплат.
За період 2009 року заборгованості по заробітній платі працівникам Томаківського районного відділу Головного управління МНС України в Дніпропетровській області не має, що підтвердила також перевірка Томаківського районного відділу Головного управління МНС України в Дніпропетровській області, проведена управлінням праці та соціального захисту райдержадміністрації.
Голова райдержадміністрації Пшенічний В.В. звернув увагу присутніх на безумовне виконання статті 64 Закону України „Про державний бюджет України на 2009 рік” в частині утримання чисельності працівників лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у їхніх кошторисах.


priem.gif