www.dnipr.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 21 лютого 2020 року
Що нового на сайті?

Архів публікацій

Про монетизацію субсидій
Версія для друку Написати листа

Про монетизацію субсидій

Монетизація субсидій – це виплата житлових субсидій у грошовій формі. У березні 2019 року стартує ще одна модель монетизації субсидій: гроші для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуть безпосередньо одержувачам субсидії. Разом з цим, діятиме запроваджена з січня 2019 року монетизація, яка передбачає розрахунки субсидіантами за спожиті послуги через Ощадбанк та за результатами цього опалювального сезону виплату невикористаних субсидій готівкою.
Всі, кому субсидію призначено з 2018 року у березні 2019 року отримають готівкові кошти для оплати комунальних платіжок за лютий місяць, а у квітні – за послуги , спожиті у березні і т.д. Всю субсидію таким одержувачам буде перераховано грошовим переказом через державний Ощадбанк, а пенсіонерам субсидію виплатить Пенсійний фонд одночасно з пенсією.
Для одержання грошового переказу потрібно звернутись в найближче відділення Ощадбанку і надати паспорт та ідентифікаційний код (РНОКП). Одночасно з виплатою грошового переказу кожному одержувачу субсидії буде відкрито персональний банківський рахунок, на який надійдуть суми субсидії у квітні і травні.
Пенсіонери, які одержують пенсійні виплати через інші банки, зможуть зняти свою субсидію безпосередньо в банкоматах цих банків. Ті, хто отримує пенсійні виплати через поштові відділення Укрпошти отримає субсидію разом із пенсією.
Також, в березні 2019 року кожному одержувачу субсидії, якому допомогу призначено з 2018 року, Укрпошта доставить повідомлення про те, скільки і яким чином надійде субсидійних коштів для оплати комунальних послуг.
Всі, хто вперше звернувся за субсидією в 2019 році, беруть участь у чинній моделі монетизації, тобто розрахунки з підприємствами за спожиті послуги за цих осіб здійснюватиме Ощадбанк, а за підсумками вже цього опалювального сезону субсидіанти одержать залишок невикористаної субсидії готівкою через Ощадбанк.
В результаті буде здійснено пілотування одночасно двох моделей монетизації, а за результатами аналізу їх ефективності буде ухвалено рішення щодо впровадження однієї з них з травня поточного року.


Начальник Дніпровського приміського
відділу обслуговування громадян
(сервісний центр) Головного управління
Пенсійного фонду України
в Дніпропетровській області В. ПІДОДВІРНА
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор